Kāzu kleitas

Kāzu kleita pēc pasūtījuma, kas ideāli piestāv tieši jūsu figūrai. Tā arī ir kāzu kleitu individuālas šūšanas priekšrocība, pašūtais pēc pasūtījuma tērps ievēro katru jūsu figūras īpatnību. Piemēram, korpulentām līgavām kleitas tiek pašūtas tādā veidā, lai paslēptu visus figūras trūkumus un pasvītrot figūras formu greznības. Tādi tērpi ir spējīgi izmainīt līgavas priekšstatu par savu izskatu, bet viesi – būs sajūsmā. Izņemot kāzu tērpus korpulentām sievietēm, šūt kāzu kleitu pēc pasūtījuma ir vērts arī lai veiktu citas figūras korekcijas: pagarināt siluetu, vizuāli pagarināt augumu u.t.l.

Individuālā kāzu kleitas šūšana ļauj īstenot dzīvē jebkuras līgavas fantāzijas. Tas ir liels plašums iztēlei un praktiski neierobežotas iespējas. Šūšana ļauj katrai līgavai pasūtīt tieši to kleitu, par kuru viņa ir sapņojusi jau sen. Pērkot kāzu kleitu veikalā, izvēle nav īpaši liela: ir jāpērk tas, kas ir. Šūšana pēc pasūtījuma ļauj veikt neiespējamo: pēc jūsu vai dizainera skices, pat dārgo brenda tērpu precīzo kopēšanu.

Un beidzot, pati galvenā kāzu kleitas individuālas šūšanas priekšrocība ir tas, ka tāda tērpa nebūs nevienai citai. Tērps, veidots ar manām rokām, būs pilnībā unikāls. Es labi saprotu savu pasūtītāju vēlmes un šuju tikai ekskluzīvus apģērbus.

Atsevišķi ir jāizdala kāzu kleitas korpulentām sievietēm. Lielā izmēra tērpiem vienmēr ir sevišķs pieprasījums, tāpēc tādām kleitām mēs pievēršam īpašo uzmanību. Jāatceras, ka lielākie nenozīmē, ka tiem ir jāpiekāpjas kaut kā citā. Lielo izmēru tērpi ir domāti krāšņām, skaistām, pārliecinātām sevī sievietēm. Un līgavas, kas būs ģērbtas, ar manām rokām pašūtas, tērpos, jutīsies tieši tā, ka tas tiek domāts.